Ana sayfa

Aristo Industries Corporation Limited

Şirket profili

Aristo Endüstrileri, boya, sanat ve kırtasiye, otomotiv, endüstriyel, elektrik, donanım ve inşaat pazarlarına hizmet veren endüstriyel kullanım için boya, özel kaplama, temizleyici, yağlayıcı ve MRO kimyasallarının lider üreticisidir.

İnce kimya endüstrisinde 10 yıllık bir sicile sahip olan firmamız, Aristo markası altında tüm ürünlerin kaliteli kimyasal ambalajlama ve uygun temsil, kullanım ve tasarım güvenliğini taahhüt etmektedir. Üretim kapasitesi, kalite kontrol, ürün geliştirme ve yönetim, işletme felsefemiz ile bir araya geldiğinde müşterilerimizin rekabette öne çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Aristo, çevre standartlarına uygun kaliteli ürünler sunmayı vaat ediyor. Tesisimiz yasal, çevresel ve güvenlik standartlarını karşılar veya aşar. Tüm ürünler kurşunsuz ve CFC içermez.

Misyonumuz, yüksek kaliteli kimyasal Ürünler için genel bakım pazarlarının ihtiyaçlarını karşılamak ve özel kimyasal ürünler / çözümler için ince farklılaşma pazarlarının ihtiyaçlarını karşılamaktır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak, endüstri lideri olarak görüleceğiz ve bizi rekabetçi alanımızın en üst kademesinde tutarlı bir şekilde karlılık ve büyüme seviyelerine ulaştıracağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Aristo Industries Corporation Limited Aristo Industries Corporation Limited Aristo Industries Corporation Limited
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : ARISTO

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 1,500,000-2,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Graffiti Sprey Boya satış için iyi kalite Graffiti Sprey Boya satış için iyi kalite Graffiti Sprey Boya satış için iyi kalite Graffiti Sprey Boya satış için